Lot 502
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Omgeving van Jan Steen (circa 1700)

Man die zijn pijp aansteekt

gemonogrammeerd 'HR' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x14 cm (met lijst: 32x25 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400