Lot 164
Herman Vreedenburgh (1887-1956)

Stilleven met witte en rode lelies

rechtsonder get. en gedateerd 1925

olieverf op doek, 68x60 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425