Lot 159
Johfra (1919-1998), pseudoniem van Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg

Gondels in een Venetiaanse gracht

linksonder get. en gedateerd 1961

olieverf op karton, 44x19 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500