Lot 157
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Prinsenhof te Delft

rechtsonder in de druk get. en gedateerd 1949; linksonder in potlood get.

ets, épreuve d'artiste, no. 248, 49,5x27,5 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90