Lot 155
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Bierwagen langs de Amstel in Amsterdam

rechtsonder in de druk get. en gedateerd 1948; linksonder in potlood get.

ets, 16x44 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 90