Lot 162
Marinus Gidding (1863-1925)

Winterse namiddag bij het poortje van Rustenburg

gesigneerd 'M Gidding' (linksonder)

olieverf op doek, 55x40 cm (met lijst: 82x67 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 180