Lot 153
Willem Gerard Hofker (1902-1981)

Amsterdams grachtenhuis

onder in potlood get. en gedateerd 'Amsterdam, januari 1966'

ets, 22x8 cm

€ 100,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60