Lot 175
Jan Weiland (1894-1976)

Landschap met bomen

gesigneerd en gedateerd 'Jan Weiland Jr/1930' (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 90x60 cm

Conditie: craquelé, verfverlies (linksonder), een barst in het doek en een deuk in het doek, doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80