Lot 176
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)

'Vue de la ville de Maassluis'

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'maassluis Jongkind 1862' (linksonder)

ets, 24x33 cm (met lijst: 42x50 cm)

Provenance: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch.

€ 200,00
€ 300,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900