Lot 173
Victor Bouter (1928-2004)

'Voorjaar in Noord Holland'

gesigneerd en gedateerd 'Victor Bouter/'83' (linksonder)

aquarel op papier, 17,5x27,5 cm (met lijst: 46x56 cm)

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40