Lot 169
Surjosoebroto Abdullah (1878-1941)

A sawah landscape/Een sawah-landschap

gesigneerd 'Abdullah' (linksonder)

aquarel op papier, 41,5x51,5 cm (met lijst: 62x71 cm)

Conditie: foxing, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50