Lot 168
Han Kade (20e eeuw)

A flamboyant near the waterfront/Een flamboyant aan het water

gesigneerd 'Han Kade' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x50 cm (met lijst: 66x55 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50