Lot 3312
Asian Art Auction | 10 September 2020
Een Chinese hardhouten wandtafel

Eind 19e/vroege 20e eeuw

Het rechthoekige blad met ingelegd paneel, boven opengewerkte decoratie met wolken en draken, op hoefvormige poten.

75 x 109 x 54 cm

€ 600,00
€ 800,00