Lot 165
B.S. Nurdin (1915-1987)

A market scene with food stalls/Een markttafereel met kraampjes

gesigneerd en gedateerd 'Nurdin B.S./ '73' (linksonder) en opnieuw gesigneerd (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 48,5x38,5 cm (met lijst: 60x51 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70