Lot 162
John Thacker (20e eeuw)

Een portret van Maya Thacker-Michel

gesigneerd en gedateerd 'John Thacker./81' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 39,5x29 cm (met lijst: 51x41 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100