Lot 160
Manggin (20e eeuw)

'Tari Gabor' dance/'Tari Gabor' dans

gesigneerd en geannoteerd 'Manggin / Bali' (rechtsonder) en getiteld 'Tari Gabor' (op de achterzijde)

gewassen inkt, wit gehoogd, op papier, zonder lijst, 33x38 cm

Conditie: punaisegaatjes op de hoeken, kreukels, verder goed

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 40