Lot 158
David Bronkhorst (20e eeuw)

At the bazaar/Bij de bazaar

gesigneerd 'D. Bronkhorst' (linksonder)

olieverf op board, 23x28,5 cm (met lijst: 31x36 cm)

Conditie: barst in board, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45