Lot 174
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)

'Hofje in Rhenen'

gesigneerd 'GJ. Delfgaauw' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x40 cm (met lijst: 77x57 cm)

Conditie: craquelé, verfverlies op het rechtsonder hoekje, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260