Lot 156
Germ de Jong (1886-1967)

Klokkentoren van Nes

gesigneerd en gedateerd 'Germ de Jong/1950' (rechtsonder)

bruin krijt op papier, 44x31 cm (met lijst: 59x46 cm)

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70