Lot 152
Pieter Dupont (1870-1911) (4x)

Het dode paard; Cheval blessé; Werkpaarden, L'Attelage

één genummerd '38' (linksonder) en gestempeld 'Atelier Dupont' in de druk (rechtsonder) één gesigneerd in potlood 'Dupont' (rechtsonder) één genummerd '99' (linksonder) en gestempeld 'Atelier Dupont' in de druk (linksonder)

Ets (3x) en gravure, zonder lijst, los, van 11x27,5 cm tot 21x27,5 cm

Provenance: Waarvan één aangekocht bij Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200