Lot 151
Pieter Dupont (1870-1911) (4x)

L'Outillage; L'Attelage

één gesigneerd met potlood 'Dupont' (rechtsonder) en genummerd '93' (linksonder) en getiteld in de druk (bovenaan) één gestempeld in de druk (linksonder) één gesigneerd en gedateerd met potlood 'Dupont/1906' (rechtsonder) en genummerd '1e Proefdruk' (linksonder) en gemonogrammeerd in de druk

Alle ets, zonder lijst, los, van 11x15 cm tot 17x29,5 cm.

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300