Lot 150
Jan van Rhijnnen (1859-1927)

Boerenlandschap

gesigneerd 'Jan Van Rhijnnen' (linksonder)

aquarel, 47x35 cm (met lijst: 80x68 cm)

Conditie: vergeeld papier, bruine vlekjes, verder goed

€ 80,00
€ 120,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60