Lot 149
Pieter Dupont (1870-1911) (4x)

L'outillage les bœufs; Cheval de labeur; La charrue; Homme de peine

één gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'Dupont/Paris '01' (rechtsonder) en getiteld (middenonder) één gestempeld 'Atelier Dupont' (linksboven) en genummerd in potlood '14' (linksonder)

alle ets, zonder lijst, los, van 13,5x20,5 cm tot 24,5x40,5 cm.

Provenance: Waarvan één aangekocht bij Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch.

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260