Lot 148
Ype Wenning (1879-1959)

Riviergezicht

gesigneerd en gedateerd 'ype Wenning 11' (rechtsonder)

houtskool op papier, 45x61 cm (met lijst: 72x87 cm)

€ 250,00
€ 400,00

Startbod: € 140