Lot 147
Pieter Dupont (1870-1911) (4x)

St. Laurenskerk; Aan de kade (Paris); Seinekade met schuiten te Parijs; De Oude kerk, Amsterdam

Waarvan één met potlood gesigneerd 'Dupont' (rechtsonder) genummerd in potlood '3' (linksonder); genummerd in potlood '30' (linksonder)

Alle ets, zonder lijst, los, van 12,5 x 28 cm tot 43,5 x 18,5 cm

Provenance: Waarvan twee aangekocht bij Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch.

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180