Lot 146
Pieter Dupont (1870-1911) (2x)

Portret van T. Steinlen en Portret van Dirk Tulp

De eerste gesigneerd, geannoteerd en gedateerd 'Dupont/Paris '01' (rechtsonder) en genummerd '14' (linksonder); De tweede geannoteerd en gesigneerd 'P. Dupont' (rechtsonder)

Beide gravure, zonder lijst, los, 29x23 cm en 36,5x30 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300