Lot 160
Johan van Zweden (1896-1975)

'Place Contrescarpe, Paris'

gesigneerd en gedateerd 'Joh VZweden / '53' (rechtsonder) en getiteld 'Place / Contrescarpe / Paris.' (linksonder)

aquarel op papier, 28x37,5 cm (met lijst: 30x40 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240