Lot 96
Willem Cornelis Rip (1856-1922)

Landschap achter de duinen

rechtsonder get., tevens in dorso get. 'Willem Rip / Den Haag'

olieverf op doek, 44x66 cm

Herkomst:
-Veiling Sotheby's, Amsterdam, 10-04-2001.

€ 600,00
€ 800,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375