Lot 93
Govert van Emmerik (1808-1882)

Vissersboten voor een havenstad

gesigneerd 'G. van Emmerik' en onduidelijk gedateerd, mogelijk 1853/59 (rechtsonder)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 57x73 cm (met lijst: 70x85 cm)

Conditie: Matig. Heeft oude restauraties, heeft inschilderingen. Oppervlakte vuil en verkleurd vernis.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300