Lot 89
Hollandse School, manier van M.A. Koekkoek (19e eeuw)

Herders met kudde bij een watermolen

draagt linksonder naam M.A. Koekkoek

olieverf op doek, 72x83 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240