Lot 88
Hollandse School, manier van M.A. Koekkoek (19e eeuw)

Rustend herderspaar bij een voorde in boomrijk landschap

draagt linksonder naam M.A. Koekkoek en gedateerd '72

olieverf op doek, 72x83 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240