Lot 87
Johannes Mattheus Graadt van Roggen (1867-1950)

Portret van man met baret

linksonder get. en gedateerd 1947

olieverf op doek, 47x32 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180