Lot 82
Meinert Volkers (1927-2000)

'Tekens'

rechtsonder get. en gedateerd '87, tevens in dorso get., getiteld en gedateerd

olieverf op doek, 40x60 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200