Lot 81
Meinert Volkers (1927-2000)

'Twee bomen'

rechtsonder get. en gedateerd '74, tevens in dorso get., getiteld en gedateerd

olieverf op doek, 40x50 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160