Lot 16
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Een zonnige middag in Noordwijk

gesigneerd 'J.H.Wijsmuller.' (rechtsonder)

olieverf op board, 56x45,5 cm (met lijst: 72x62 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

Conditie: craquelé met kleine stukjes verfverlies, oppervlaktevuil, doek vergeeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750