Lot 155
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Het drogen van de visnetten

gesigneerd 'J.H. Wijsmuller' (rechtsonder)

aquarel op papier, 30,5x52 cm (met lijst: 54x75 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120