Lot 12
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Korenschoven

gesigneerd 'J.H.Wijsmuller.' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 29x51 cm (met lijst: 38x60 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325