Lot 92
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Bomschuiten op het strand

rechtsonder get.

olieverf op doek, geplakt op board, 57x42 cm

Herkomst:
-Uit de collectie van familie van de kunstenaar.

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200