Lot 100
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Het Singel in Amsterdam, gezien vanaf de Munt naar het Koningsplein

rechtsonder get.

olieverf op papier/karton, geplakt op board, 33x47 cm

Herkomst:
-Uit de collectie van familie van de kunstenaar.

€ 500,00
€ 700,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750