Lot 18
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) (2x)

Twee academische tekeningen

beide gesigneerd en gedateerd 'J.H.Wijsmuller Maart 77' (rechtsonder)

beide zwart krijt op papier, 47x30 cm (met lijst: 64x47 cm) en 54x35 cm (met lijst: 68x50 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

Conditie: een met vetvlekjes, de andere met een vouwlijn

€ 150,00
€ 250,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280