Lot 13
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Man met ton

gesigneerd 'J.H.Wijsmuller' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 33x21 cm (met lijst: 37x25 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

€ 100,00
€ 150,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850