Lot 14
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Meisje met juk

gesigneerd 'JHWijsmuller' (rechtsonder)

aquarel, 38x28 cm (met lijst: 43x33 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

Conditie: vergeeld papier, foxing, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220