Lot 154
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Rietkraag

gesigneerd 'J.H. Wijsmuller.' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 37,5x50 cm (met lijst: 46x59 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300