Lot 11
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Duingrond

gesigneerd 'J.H.Wijsmuller' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 22x36,5 cm (met lijst: 29,5x44,5 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140