Lot 19
Beschikbaar in aftersales
Willem Steelink jr. (1856-1928)

Boerenerf

gesigneerd 'W Steelink Jr' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 25x36,5 cm (met lijst: 39x51 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 160