Lot 10
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)

Boomgroep in de hoogte

gesigneerd 'JH.Wijsmuller' (rechtsonder)

olieverf op board, 40x30 cm (met lijst: 52x43 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar

€ 150,00
€ 250,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375