Lot 76
Hessel de Boer (1921-2003)

'Stilleven met rieten stoel'

rechtsboven get. en gedateerd '58, tevens in dorso getiteld

olieverf op doek, 113x79 cm

€ 250,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240