Lot 179
Anton Karssen (1945-2019)

Zonnig polderlandschap

gesigneerd 'A. Karssen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30x40 cm (met lijst: 43x53 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325