Lot 178
Louis Stutterheim (1873-1943)

Bloemstilleven

gesigneerd 'L. Stutterheim' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x28,5 cm (met lijst: 51x43,5 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80