Lot 73
Leo Gestel (1881-1941)

Circusclown / A circus clown seen from behind

rechtsonder gemonogrammeerd, en rechtsboven '108' (of '08)

potlood en aquarel op papier, 26x20 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220